o firmie   |  oferta  |   kontakt  |  nowości  
 
 
     
 

 

 

 

 

 


Oferta:

Zabudowy wnętrz pojazdów
Aluminiowe zabudowy samochodów
Zawieszenia pneumatyczne
Owiewki
Plandeki
Kabiny sypialne
 

 

 

 

Informacje o firmie Mech-Nik


Serdecznie Państwa witamy na stronie internetowej firmy Mech-Nik! Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości akcesoriów do samochodów dostawczych i ciężarowych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju akcesoria aerodynamiczne oraz różnego rodzaju elementy z kompozytów poliestrowo-szklanych. W naszej szerokiej ofercie produktowej mogą Państwo znaleźć takie produkty, jak plandeki przesuwne na wywrotki, owiewki boczne i dachowe, kabiny sypialne czy zabudowy wnętrz pojazdów. Zajmujemy się również produkcją zawieszeń pneumatycznych.

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 2007 roku. Przez wiele lat naszej działalności zdołało już nam zaufać bardzo wiele firm spedycyjnych, serwisów samochodowych oraz dealerów nie tylko z Polski, ale z całej Europy. Do największych zalet naszych produktów należą wysoka jakość i bezawaryjność oraz konkurencyjne ceny.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie pracy w branży motoryzacyjnej. Nasze wyspecjalizowane ekipy montują produkowane przez nas kabiny i spoilery według dokładnych zaleceń współpracujących z nami serwisów, bezpośrednio w siedzibie naszej firmy w Bielawie lub pod wskazanym adresem, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Nasza oferta produktowa zawiera m.in.:


W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym biurem lub odwiedzenia na w Bielawie na ul. Wojska Polskiego 3.

 

 

 
  created by KacperskyMedia.pl o firmie | oferta | kontakt | nowości